Yaratma Gücü Artık Sizin Elinizde

OYNA:
XYZ Yazıcıları ile 4500'ün üzerinde BEDAVA 3 boyutlu modele online olarak erişebilirsin. Eğlenceye XYZ 3 internet sayfasından beğendiğiniz modellerin dosyalarını indirerek başla. Oyuncaklardan, oyunlara ve sanat eserlerinden, eğitici bazı ürünlere kadar 9 değişik kategori seni bekliyor.

YAP:
3D Modelleme hakkında hiç deneyimin yoksa bile, ÜCRETSİZ XYZ maker 3D model tasarlama yazılımını kullanarak hayallerinin gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsin

ÖĞREN:
Öğretmen ve öğrencilere yönelik XYZ printing STEAM adlı ÜCRETSİZ online eğitim programı, Fen, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik eğitmenlerinin 3 boyutlu yazıcıları müfredatlarına dahil etmelerini sağlar.

Çevre Dostu ve Güvenilir Tasarım

XYZ 3D Yazıcıları sağlığa zararlı madde içermeyen, doğada çözünebilen PLA flamentlerini kullanır. PLA'lar mnısır, şeker kamışı ve diğer şeker içeren doğal ürünlerden elde edilir ve DEHP ve diğer ağır metaller içermediğinden emin olmak için çeşitli testlere tabi tutulur.

XYZ Yazıcılarının kullanıcıları kendileri ya da başkaları için sağlığa zararlı maddeler açısından hiç endişelenmeden 3 boyutlu baskılarını keyifle alabilirler. Bütünleşik tasarımı her tür ev, ofis, sınıf ve yaşam alanında güvenli bir baskı ortamı sağlar.

Ürünler

Da Vinci Jr. 1.0 3in1

Daha gelişmiş modelleme metotlarına geçiş için arayışta olan başlangıç seviyesi kullanıcılarına sorunsuz çok yönlülük sunar. Entegre lazer tarayıcı modülü ve sonradan opsiyonel lazer oyma modülüyle 3 boyutlu tarama ve 3 boyutlu baskının gereksinim duyduğu tüm ihtiyaçları tek bir cihazda karşılar
0.03mm opsiyonel hazne ucu sayesinde daha yüksek hassasiyette baskılar alın. 3 boyutlu modelleme yazılımı .XYZMaker ücretsiz olarak indirebilir. XYZprinting, 3 boyutlu tarama, modelleme ve baskıyı tek bir cihazda sunmaktadır.

Tüm çalışmalarınızın üstün hassasiyette çıktılarını alabilmenizi sağlayacak ve can sıkıcı elle kalibrasyonu gerektirmeyen kendi kendini kalibre etme fonksiyonuyla beraber gelir. Aynı zamanda da Vinci Jr.1.0 ile evinizin herhangi bir köşesinden wi-fi özelliği ile yazıcınıza gönderebilirsiniz. 3 w formatındaki dosyalarınızı okuyup basabilmeniz için bir SD hafıza kartı okuyucusu da mevcuttur.

Da Vinci Jr. 1.0 W

Da Vinci miniMarker

İlk 3 boyutlu yazıcının keyfini çıkar. Da Vinci miniMarker mümkün olan en iyi baskı sonuçlarını alabilmeniz için hazne ile baskı tablasını sezgisel olarak otomatik kalibrasyonla ayarlayan bir sistem kullanır.
Küçük ve Hafif tasarımına kanmayın, 15x15x15cm'e ulaşan baskı boyutu, size son derece tatminkar büy üklükte 3D nesneler oluşturmanızı sağlayacaktır

3 boyutlu yazıcın neden kablosuz olmasın? Daha fazla kullanıcı için kablosuz özelliği eklenen da Vinci miniMarker Wi-Fi sizi kablolardan kurtaracak.

Da Vinci miniMarker Wi-Fi

Da Vinci Jr. 1.0

Tamamen bütünleşik tasarımı ve ısınmayan baskı tablasıyla, sizin güvenliğinizi ön planda tutarak tasarlanmış, hem çocuklar, hem giriş seviyesindeki, hem de tecrubeli kullanıcıların sayısız saatler boyunca 3 boyutlu baskı keyfi sürecekleri bir cihazdır. Hızlı yükleme özelliği ile filament makarasının süratli bir şekilde yüklemenizi ve boşaltmasını sağlar.