Kopser ile
Kaliteli Hizmet
Deneyimi Yaşayın

BİZ KİMİZ?

KOPSER 1986 yılında kurulan ve müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite ile baskı çözümleri sunan bir markadır.

KOPSER ile tüm reklam, kurumsal ve promoston baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile KOPSER yıllardır ana sanayi ve yan sanayiye sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

KOPSER ayrıca fotokopi makinesi kiralama, teknik destek ve sarf malzeme desteğiyle hizmet sağlamakta. Güncel teknolojileri takip ederek kendini sürekli geliştiren KOPSER en iyi çözüm ortağı olma hedefindedir.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyle 'hızlı' ve 'kaliteli' hizmet alabileceğiniz, altyapısı ile geleneksel süreçlerin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz.

Verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye'nin neresinde olursanız olun 'tam zamanında' size teslim ediyoruz.

NEDEN BİZ?

KOPSER olarak müşterilerimize sipariş öncesi ve sonrası gereken ilgiyi göstererel doğabilecek olan olası memnuniyetsizlikleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Dijital baskı ve baskı çözümleri sektöründe müşteri odaklı çalışan bir marka olmak bizi birçek geleneksel çalışan işletmelerin mağduru firmalar için ilk tercih haline getiriyor.

Biz de tüm süreçlermizde geleneksel işletmelerden çok çekmiş müşterilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

KOPSER olarak, en kaliteli baskı ürünlerinin, en uygun fiyatlarla ve en iyi müteri deneyimi ile sizlere sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Güncel teknolojileri takip ederek ve geliştirerek Maramara bölgesindeki tüm anasanayi ve yansanayilere hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

Doğru fiyat ve kaliteyi hızlı bir şekilde sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlayan geniş ürün yelpazesi ile müşterilerin tüm taleplerini sağlamak.

demo

Partnerlerimiz

demo
demo
demo
demo
demo
demo