Kiralama mı yapmak istiyorsunuz?

Sektörünüz ne olursa olsun siz değerli müşterilerimize, her türlü ihtiyacınıza uygun kiralık fotokopi makinesi seçenekleri sunuyoruz. İhtiyacınıza uygun A4 veya A3 kiralık fotokopi makinesi, renkli veya siyah beyaz fotokopi kiralama, çok fonksiyonlu yazıcı kiralama, renkli kiralık yazıcı seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi ile her türlü kiralama çözümlerini sizlere sunuyoruz. Fotokopi makinesi, tarama, yazıcı veya faks özelliği ile ofisinizin genel ihtiyaçların belirleyip, baskı maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Çok sayıda kurumsal referansa sahip olan firmamız, kiralık fotokopi makinası ve kiralık yazıcı ihtiyacınızı karşılayacak. Sektörünüz ne olursa olsun her bütçeye uygun en ucuz fotokopi makinesi ve yazıcı kiralama fiyatları, gün içerisinde servis imkânı ve dilediğiniz zaman sözleşme fesih hakkı, hepsi ve daha fazlasına ship olabilirsiniz.

Kiralık fotokopi ve kiralık yazıcı sisteminde makinenin mülkiyeti tamamen KOPSER Büro Makineleri'ne ait olup bütün giderler (toner, developer, drum gibi tüm yedek parça ve sarf malzemeler ile işçilik, servis ve onarım) yine KOPSER Büro Makineleri tarafından karşılanır. Kullanıcı sadece kullandığı fotokopi kâğıdından ve makinanın güvenliğinden sorumludur

Fotokopi Kiralama da farkımız nedir?

Piyasada fotokopi kiralaması yapan firmalar, Euro veya Dolar para birimi cinsinden hizmet vermektedir. Firmamız ise fotokopi makinesi kiralaması yaparken Türk Lirası üzerinden çalışmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin aylık ödeyeceği kiralık fotokopi ücretleri sabit olarak kesilecektir. Kur artsa bile riski firmamız üstlenmektedir.

Piyasada fotokopi kiralaması yapan firmalar, 12-24-36-48 ay ve daha uzun sürelerde kati, dönülemez kiralık fotokopi sözleşmesi taahhüt etmektedir. Firmamız ise kiralık fotokopi makinası sözleşmesinde sözleşme taahhüdü olmadan, istediğiniz zaman kiralık fotokopi sözleşmesini iptal etme hakkı sunmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimiz sözleşmeyi istediği zaman iptal etme hakkına sahip olarak olacaktır.

Piyasada fotokopi kiralaması yapan firmalar, aylık hem kiralık fotokopi ücreti hem de fotokopi kiralama hizmet bedeli adı altında, siz değerli müşterilerimize çift kalemde fatura kesmektedir. Firmamız ise sadece ihtiyacınız doğrultusunda kiralık fotokopi makinesi veya kiralık yazıcı kopya başı ücreti kesmektedir. Ek kira bedeli veya hizmet bedeli adı altında fatura kesilmemektedir.

Kopser Roland Bas Kes Makine
Kopser Locor Dijital Baskı Makinesi
Kopser Mimaki Kesim Makinesi
Kopser Ricoh Renkli Baskı
Kopser HP Geniş Format Yazıcı