MIMAKI CG 130 FOLYO KES

Mükemmel Kesim Aracı

Easyjet18s Eco-solvent yazıcı, çift Epson DX5 ile daha yüksek baskı hızı. Baskı ortamı kenarların yapışmasını etkili bir şekilde önler ve baskı kafasının çizilmeisni önler, buda daha kaliteli ve sürekli kalite verimliliği artırır. Bu tür eko-solvent baskı, uluslararası olarak gelişmiş akıllı baskı kafası temizleme teknolojisini ve nemlendirme cihazını, daha güvenli ve daha kolay çalışmayı benimser.

  • demo
  • demo
  • demo
  • demo

Her Türlü İş İçin Mükemmel Kesim Aracı

Mimaki CG 130 ile 160 cm'e kadar geniş profesyonel kesim plotter serisi, tabela ve grafik sektörünün her biriminin ihtiyaç duyduğu pratik ve uygun maliyetli çözümler sunar.
- Profesyonel kullanım için daha geniş rulo kesimi sunar.
- İşaret sensörü, doğruluğu garantilemek için medya tutucu fonksiyonu.
- Yüksek hassasiyetli kesim ve yüksek performans.
- 100 cm/saniye hızına varan yüksek hızlı kesim.
- Hızlı ve kesin kontür kesimi.
- Yarım-kesim fonksiyonu imajı kesimden sonra medya üzerine tutarak, mükemmel sticker ve çıkartmaları yaratır.

Yüksek-Hızlı Kesintisiz Kırpma İşareti Tanıma

Optik sensör, sticker gibi basılı imajların hatasız kontür kesimi için, medya üzerine basılmış olan hizalama işaretlerini bulur. Bu işaretler ile, imaja olan uzaklık doğru bir şekilde hesaplanır ve size sorunsuz ve hızlı şekilde teslim edilir.

Yenilikçi Mimaki Yarım-Kesim Fonksiyonu

Mimaki'nin orjinal Yarım-Kesim fonksiyonu, imaj basıldığı kağıt üzerinde birkaç noktadan tutarak yapılan bir dizi yarım kesim ve die-cut (kalıp kesim) türleri üretir. İş bittiğinde, sticker yada imaj kolayca çıkarılabilir, tüm kağıt yada rulo müşteriye gönderim için hazır hale gelir. Taşıyıcı kağıdı olmayan çeşitli medyalarda da Yarım-Kesim yapılabilir.