RICOH 6502 4 RENK BASKI

Lazer Kalitesinde Üretim

Üretime benzer bir performans gerçekleştirin. RICOH MP C6502 Renkli Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcı(MFP) yüksek hacimlerde, hızlı olağanüstü renk üretimi, tarama, kopyalama ve yazdırma bilgileri üretmek için öncü lazer teknolojisine sahiptir.
Dakikada 220 gösterimde tek geçişli renkli çift taraflı tarama özelliğini kullanarak da tarama sürelerini azaltabilirsiniz.

  • demo
  • demo
  • demo
  • demo

Her Şeyi Şirket içi Sonlandırma ile Yapın

Çok çeşitli etkileyici, profesyonel düzeyde seçeneklerle şık bir şekilde tamamlayın. Litapçık sonlandırma, delik delme ve daha fazlası gibi kapsamlı hat içi çözümlerin keyfini çıkarın, böylece benzersiz istekleri karşılayabilir ve daha hızlı iş dönüşleri yapabilirsiniz. Ayrıca, isteğe bağlı 9 bölmeli posta kutusuyla belgeleri kullanıcı tarafından ayrı tutun.

Çevreye Duyarlı Özelliklerle Yeşili Koruyun

Çevre dostu taahhüdünüzden ödün vermeden dökümanla ilgili tüm görevlerinizi yerine getirin. EPEAT® Gold derecesine sahiptir ve ENERGY STAR® sertifikalıdır ve ENERGY STAR program test gereksinimleri tarafından belirlenen son derece düşük Tipik Elektrik Tüketimi değerine sahiptir. Otomatik özellikleri ile kağıt kullanımını azaltın işletme maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur. Buna ek olarak, Ricoh'un sarf melzemesi ve ürün geri dönüşüm programları geri dönüşümü kolaylaştırır.

Güvenlik Yeteneklerinizi Geliştirin

Gelişmiş güvenlik ile bilgilerinizi koruyun. İki güçlü güvenlik seviyesi, sabit sürücünün korunmasına yardımcı olur. DataOverwriteSecurity Sistemi her işten sonra geçici dosyaların üzerine otomatik olarak yazar. HDD Şifrelemesi ise sabit sürücüde saklanan belgeleri kodlar. Ayrıca, belge erişimini kısıtlamak için kullanıcı kimlik doğrulama kodları ayarlayabilir ve yetkisiz kopyaları önlemeye yardımcı olmak için katıştırılmış filigranlar ekleyebilirsiniz.