ROLAND SP 540i

Basma ve Kesme Bir Arada

Basma ve kesme özelliğine sahip oldukları için baskılar otomatik olarak kesilir. Böylece ısı transfer baskıları, renkli çıkartmalar, etiketler, afişler, posterler, taşıt, ve zemin grafikleri, kıyafet dekoru ve akla gelebilecek her türlü işaretin oluşturulmasına yönelik kusursuz ve karşılanabilir bir üretim aracıdır.

  • demo
  • demo
  • demo
  • demo

Entegre Bas/Kes'in Avantajları

Baskı tamamlanır tamamlanmaz yazdırılan grafiklerin kontur kesimini otomatik olarak gerçekleştime opsiyonu ile üretim sürecini modernize etmektedir. Grafikleri yeniden yükleme ve yeniden konumlandırma gereksinimini ortadan kaldırır bu da önemli ölçüde zaman ve çaba tasarrufu sağlar.
Kesme yolunu otomatik olarak yeniden hizalamakta ve lamine etmek üzere, baskıları yamukluk ve bozuklukları telafi etmekte ve ardından kesme için yeniden yüklemektedir.

Olağanüstü Baskı Kalitesi

Olağanüstü 4 renkli fotogerçekçi grafikler sunuyor. Üç damlacık büyüklüğünden faydalanan değişken damlacık teknolojisi, geniş türde ortamlarda zengin, doğru renkler sunuyor.
Roland Akıllı Geçiş Kontrolü sistemi, geçişler arasındaki nokta yerleştirmesini tam olarak kontrol etmekte ve bas/kes'te pürüzsüz tonlamalar, olağanüstü düz renkler ve yüksek hız dahil olmak üzere tüm baskı modlarında optimal görüntü kalitesinin elde edilmesini sağlar.